Webinar #2 – Daria Wollenberg – Funkcjonowanie biura prasowego w klubie sportowym
Fot. Rafał Rusek / Press Focus

Webinar #2 – Daria Wollenberg – Funkcjonowanie biura prasowego w klubie sportowym

Po dobrym przyjęciu nowego cyklu, kontynuujemy Sportworkingowe webinary. Naszym drugim gościem była Daria Wollenberg. Jedna z najbardziej doświadczonych kobiet w sporcie. W swoim bogatym CV ma pracę dla takich klubów jak: Zagłębie Lubin, Lechia Gdańsk czy Raków Częstochowa, gdzie pracuje obecnie. O czym porozmawialiśmy z Darią? 

Daria posiada ogromne doświadczenie w pracy w działach komunikacji czy PR klubów sportowych. Obecnie pełni rolę rzecznika prasowego w Rakowie. Nie mogliśmy tego nie wykorzystać i nie zapytać o funkcjonowanie biura prasowego w klubie sportowym. Jakie są główne wyzwania, jak pandemia zmieniła sposób pracy Pani rzecznik i całego departamentu komunikacji, jak wygląda codzienne funkcjonowanie biura i dlaczego tak ważny jest matchday? Te wszystkie kwestie poruszyliśmy w trakcie webinaru.

Wideo:

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.