Webinar #1 – Wojeciech Bazan – Jak zabezpieczyć działalność sportową w dobie koronawirusa
Fot. Archiwum własne

Webinar #1 – Wojeciech Bazan – Jak zabezpieczyć działalność sportową w dobie koronawirusa

Pandemia stała się nie lada wyzwaniem dla wszystkich podmiotów aktywnie uczestniczących w biznesie w sporcie. Federacje, kluby sportowe, sportowcy, ale także telewizje czy sponsorzy – koronawirus, nie tylko w sensie zdrowotnym, okazał się niezwykle groźny dla wszystkich z powyższego łańcucha. Z oczywistych względów również nasze spotkania musieliśmy przenieść do sieci.Tak właśnie zrodziła się idea Sportworkingowych webinarów. A naszym pierwszym gościem został Wojciech Bazan. 

Wojtek, to adwokat z kancelarii JDP Drapała&Partners. Każdego dnia reprezentuje polskich i zagranicznych liderów z kluczowych branż gospodarki, wspierając ich strategicznym doradztwem. Ma ogromne doświadczenie w pracy w okresach nadzwyczajnych wydarzeń rynkowych (m.in. wzrost cen przed Euro 2012). Wybór Wojtka na pierwszego gościa naszych webinarów nie był przypadkowy. Z kim jeśli nie z doświadczonym adwokatem możemy porozmawiać o tym: Jak zabezpieczyć działalność w dobie koronawirusa?

Wideo:

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.