Sportworking #8 – Gliwice
Fot. Rafał Rusek / Press Focus

Sportworking #8 – Gliwice

Arena Gliwice była po raz pierwszy przestrzenią networkingową dla uczestników Sportworkingu na Śląsku. Arena Gliwice przygotowała dedykowaną salę, gdzie Karol Lejman z One Sport oraz Grzegorz Górski, właściciel platformy Footballcode.eu zaprezentowali swoje biznesy, które bezpośrednio są powiązane ze sportem.

W pierwszej kolejności uczestnicy zostali przeprowadzeni przez case study projektu „Żużel na Śląskim” czyli powrotu zawodów żużlowych na Stadionie Śląskim. To właśnie agencja One Sport jest promotorem tej imprezy. Karol Lejman przedstawił liczby jakie stoją za projektem, a także opowiedział o problemach, wyzwaniach oraz statysfakcji jaka stoi za tym przedsięwzięcie.

Z kolei Grzegorz Górski opowiedział o swoich początkach w branży sportowej i o tym jak zrodził się w jego głowie pomysł na biznes. Footballcode.eu to niewątpliwie odpowiedź na zapotrzebowanie biznesu sportowego na platformę internetową, która dostarcza dostęp do setek obiektów sportowych. Jego biznes przez media branżowe jest opisywany jako piłkarski booking.com.

Zdjęcia:

Wideo:

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.