Sportworking #6 – Kraków
Krzysztof Porębski / Press Focus

Sportworking #6 – Kraków

Dzięki współpracy z Wisłą Kraków spotkaliśmy się w Loży Prezydenckiej na stadionie, gdzie swoje mecze rozgrywa Biała Gwiazda. Mnóstwo nowych twarzy, piwo i po raz pierwszy na Sportworkingu pojawiło się aż trzech, a właściwie to czterech prelegentów.

Do Krakowa na nasze zaproszenie przyjechali Rafał Kędzior, Marek Bogacki oraz duet Małgorzata Hrycyszyn i Marek Kubisiak.

Rafał, aktualnie związany z agencją managerską Fair Sport przedstawił, na swoim przykładzie, ścieżki rozwoju oraz możliwości jakie daje praca w sporcie. Poza przestawieniem plusów i minusów swojej pracy, nie brakowało także wspomnień, z których sam śmieje się do dziś. 

Za oknem mamy już wiosnę, ale w Krakowie zgłębialiśmy tajniki pracy przy sportach zimowych. Gosia i Marek opowiedzieli o sponsoringu  Turnieju Czterech Skoczni, a także o tym jakie doświadczenie zdobywają w trakcie współpracy 4F z czterema reprezentacjami, związkami sportowymi oraz indywidualnymi sportowcami.

O wspieraniu projektów klubowych i kibicowskich w Polsce przez crowdfunding opowiedział Marek Bogacki z Fan4Club.  Opowiedział dlaczego to właśnie przy R22 odbyły się największe zbiórki oraz kiedy akcje mają największe szanse na powodzenie.  Nie brakowało również pytań dotyczących samego finansowania społecznościowego, a także planowania działań przy współpracy z klubami.

Zdjęcia:

Wideo:

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.