Sportworking #5 – Poznań
Norbert Barczyk / Press Focus

Sportworking #5 – Poznań

Debiut w Poznaniu za nami! Dzięki uprzejmości Lecha Poznań, gościliśmy w loży prezydenckiej na stadionie Kolejorza. Wspaniałe warunki, dobre piwo i dwóch fachowców w roli prelegentów. Tym razem zaproszenie do projektu Sportworking przyjęli: Damian Jursza i Maciej Sypuła.

Damian poświęcił swoje wystąpienie na przybliżenie tematu networkingu i budowania własnej sieci kontaktów. Na podstawie własnych doświadczeń przedstawił wpływ powyższych czynników na trwałe relacje biznesowe. O projekcie Ekstraklasa TV opowiedział Maciej Sypuła. Rynek praw telewizyjnych w Polsce i jej przyszłość w kraju i na świecie to tematy, nad którymi pochylił się redaktor Onet Sport. O czym usłyszymy na kolejnym spotkaniu? Już wkrótce więcej informacji.

Damian Jursza

Twórca jednego z najpopularniejszych blogów w środowisku – Praca w sporcie. Od kilkunastu lat działa w branży mediów internetowych i marketingu sportowego. Więcej informacji o Damianie przeczytać można na jego stronie internetowej damianjursza.com

Maciej Sypuła

Z dziennikarstwem związany od 2007 roku. Obecnie redaktor Onet Sport i członek ekipy odpowiadającej za kluczowy projekt medialny przy najwyższej, piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce – Ekstraklasa TV. W przszłości pisał dla Przeglądu Sportowego oraz portalu Weszło!

Zdjęcia:

Wideo:

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.