Sportworking #2 – Katowice
Fot. Rafał Rusek / Press Focus

Sportworking #2 – Katowice

Plan idealny na dzień przed meczem Polska – Korea Południowa? Wizyta w Katowicach na drugim Sportworkingu. Tym razem spotkaliśmy się w KluboGalerii SARP, a na Śląsku gościliśmy Jana Wojciaka i Roberta Samaruka.

Dla przedstawicieli wszystkich klubów sportowych regionu wystąpienie Jana Wojciaka powinno być dużą inspiracją. Jak tworzyć jedną z największych przestrzeni biznesowych w Polsce? Co zrobić, aby wyciągnąć duże pieniądze od sponsora? Janek przedstawił bardzo konkretne odpowiedzi na postawione wyżej pytania. Robert Samaruk opowiedział natomiast o niezwykłym sukcesie medialnym Reprezentacji Narodowej w Amp futbolu, a także o tym jak udało mu się zaangażować do współpracy Marcina Gortata, Kamila Grosickiego, Roberta Lewandowskiego czy Artura Szpilkę i jakie wygenerował dzięki temu zasięgi?

Jan Wojciak
Dyrektor ds. sprzedaży w klubie Lech Poznań.

Robert Samaruk
Założyciel agencji Stars & Buzz, odpowiedzialny m.in. za projekt medialny związany z wyjazdem na Mistrzostwa Świata reprezentacji Polski w Amp Futbolu.

Karol Kuśka

Zawodowo od ponad 5 lat odpowiada za sponsoring w firmie STS. Interesuje się biznesem, zarządzaniem i marketingiem w sporcie. Twórca cyklu branżowych spotkań pod szyldem Sportworking. Prywatnie wielki fan speedway'a.